Συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου της Διοκλής Α.Ε. συγκαλείται την Τετάρτη 9 Μαρτίου 2016 και ώρα 18.00, για συζήτηση και λήψη αποφάσεων επί των παρακάτω θεμάτων:
1. Ενημέρωση Προέδρου προς το Δ.Σ.
2. 1η τροποποίηση Προϋπολογισμού, οικονομικού έτους 2016 της Διοκλής Α.Ε.
3. Έγκριση Επιχειρησιακού Σχεδίου Δράσεων και των δεικτών παρακολούθησης και αξιολόγησης της Διοκλής Α.Ε. περιόδου 2015 – 2019.
4. Επί αιτημάτων μισθωτών κ.λπ.
5. Καταβολή € 37.146,86 εις Δήμο Καλαμάτας έναντι οφειλής.
6. Επικύρωση του πρακτικού της αρμόδιας τριμελούς Επιτροπής διενέργειας πλειοδοτικής δημόσιας δημοπρασίας για την εκμίσθωση της μονάδος Α10 του ΒΙΟ.ΠΑ., καθώς και έγκριση του σχετικού συμφωνητικού μίσθωσης.